Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Assault Оn Precinct 13 (2005)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
MadChicken
IMDb

"Нападение над участък 13" е римейк на едноименния филм от 1976г. Режисьорът Жан Жак Ришет фокусира
своя филм върху Сержант Джейк Роник (Итън Хоук), чиято провалена кариера като ченге под прикритие го отвежда
до управлението на остарелия полицейски участък 13. Докато буря хлопа по вратите и прозорците на занемарения
участък, Роник си разменя празнични закачки със полицейския психолог Алекс Сейбиън (Мария Бело),
добре оформената секретарка Айрис Фери (Дреа де Матео) и пенсионираният ветеран Джаспър (Браян Деней).
Но веселбата им е прекъсната, когато отклонен затворнически автобус избягва от отмъстителната буря,
търсейки моментен рай за за своите пътници-престъпници в участък 13. Злият гений, бандитът Марион Бишъп
(Лорънс Фишбърн) е в автобуса, заедно с наркомана Бек (Джон Легиямо) и още двама млади престъпници -
Смайли (Ja Rule) и Ана (Аиша Хиндс). По петите им е полицейският детектив Маркъс Дювал (Гейбриъл Бърн),
корумпирано ченге, което иска Бишъп мъртъв, преди да свидетелства срещу него в съда. Водейки своеобразна
армия от корумпирани ченгета със себе си, Дювал поставя полицейския участък под обсада, за да се
добере до този човек преди да е прекалено късно. Но той не се притеснява от впечатляващите примамки на
Роник и неговата група, смесица от престъпници и ченгета, които се обединяват в опитите си да се
защитят от фатален край в ръцете на Дювал и хората му. От това следват много забавляващи екшън сцени,
които създават един динамичен екшън-трилър, изпълнен с насилие и изненадващи обрати и карат зрителите
да седят на пръсти до края на филма.

Субтитри
IvanMatin
Браво smile.gif
didodido
Аз не успях да пипна много по тези субтири, проблеми с комп. sad.gif
Но след намесата на dvdboy знам, че всичко е наред!
БЛАГОДАРЯ И НА ДВАМА ВИ!
MadChicken
Благодарности на didodido и dvdboy за оказаната помощ. Приятно гледане!

Субтитри
SunShine
Екстра smile.gif много добре свършена работа. Благодарности на всички който са взели участие в превода на филма smile.gif.
rewave
10x didodido и dvdboy!
Приятно гледане и от мен!
Serendipity
Благодаря много smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.