Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Framed For Murder (2007)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
uporit
Почвам превода по "почина" на един недолюлян преводач,който ще бъде 8 дни и 16 дни ще има редакция.За разлика от него, аз ще спя с жена си, ще пея на децата си песнички,ще ходя на работа и ще превеждам и пак ще го направя, без да плача като вдовица за пенис. Филма явно е хубав,отнася се за една жена ,несправедливо обвинена за убийство, която си излежава осемте години затвор и излиза с планове на свобода.Има висока оценка в imdb.com правен е през 2007 така че всички предпоставки за добър превод са налице.
линк към инфо: http://imdb.com/title/tt0878673/
StraightEse
Извинявай, но какво общо има рейтинга в imdb годината с добрия превод?
uporit
Цитат(StraightEse @ 19 Jul 2007, 07:49 AM) *
Извинявай, но какво общо има рейтинга в imdb годината с добрия превод?


По високата оценка ми действа стимулиращо и ме нахъсва.Освен това съм забелязал,че по високата оценка е свързана с
по смислени и интересни реплики, които са по приятни за превеждане, отколкото филмите на ужасите изпълнени с тъпи
диалози и всяка втора дума е fuck и"по дяволите".Новите филми се превеждат с по голямо удоволствие, отколкото старите, които са гледани от доста хора на видеокасети и интереса към новите филми е по голям. Но всичко това можеше да ми го напишеш на лична, а не да занимаваме хората.
thankyou
<#thank#>
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.