Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Антихрист (2009)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
cheten
Antichrist
Антихрист 2009


Релийз: DVD
Жанр: Драма; Ужаси
Режисьор: Lars von Trier
Сценарист: Lars von Trier
Държава:: Германия / Дания / Швеция / Франция / Италия / Полша, Canal+
Година: 2009
Дължина: 01:49:00

Резюме:

Семейство загубва невръстния си син,който пада от прозореца докато те правят секс в другата стая.Скръбта на майката я вкарва в болница,но съпруга й е терапевт и я прибира в кащи с намерение да лекува депресията й.За успокоение на нейните чувства решават да отседнат в горската си хижа "РАЙ",дали нещо необичайно се е случило там предното лято?Разказан в четири глави,пролог и епилог разказва за невероятната жестокост разкриваща на мъж и жена тъмната страна на природата.

прогрес 100%
превода ще е за релийза в http://account-co.net/
вече са на линия

Субтитри: http://subsunacs.net/get.php?id=52665
thankyou
<#thank#>
stdoominic
Отдавна не бях виждал тема за дублиращ се превод и много се радвам, че има такава, след като така или иначе непрекъснато се правят дублиращи се преводи. Моят съвет към всички е, ако ще превеждате някой филм, пускайте темата още преди да сте го почнали.
uporit
Цитат(stdoominic @ 11 Sep 2009, 12:48 AM) *
Отдавна не бях виждал тема за дублиращ се превод и много се радвам, че има такава, след като така или иначе непрекъснато се правят дублиращи се преводи. Моят съвет към всички е, ако ще превеждате някой филм, пускайте темата още преди да сте го почнали.


Превода вече не е дублиращ.
cheten
Ако отнемам от работата на някой спирам с превода .Нещо не можах да намеря тема към филма и не разбрах , че някой се е заел.
uporit
Цитат(cheten @ 11 Sep 2009, 03:07 AM) *
Ако отнемам от работата на някой спирам с превода .Нещо не можах да намеря тема към филма и не разбрах , че някой се е заел.


Аз си изтрих темата, карай, ти си на ход!
stdoominic
Цитат(cheten @ 11 Sep 2009, 03:07 AM) *
...Нещо не можах да намеря тема към филма и не разбрах , че някой се е заел.


Повечето теми съдържат английското име на филма. Съответно, търсенето трябва да се изпълнява и с него. Но най-доброто търсене е като просто видиш какво има в подраздела. Обикновено темите не са повече от трийсетина.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.