Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Zombieland / Земята на зомбитата (2009)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
SlashFTW
Земята на зомбитата



Режисьор : Рубен Флечър


В ролите : Джеси Айзенбърг, Уди Харелсън, Ема Стоун, Абигейл Бреслин, Бил Мъри и др.


IMDB : Линк към IMDB


Държава : САЩ


Година : 2009


Времетраене : 84 минути


Резюме : Новият филм на Columbia Pictures е интересна комбинация между комедия и хорър, което напоследък се наблюдава като тенденция да се създават такива ленти.

"Zombieland" разказва историята на двама мъже, които са открили начин да оцелеят в свят, гъмжащ от зомбита. Колъмбъс (Джеси Елсенбърг) е един голям пъзльо, но когато те е страх да не бъдеш изяден от зомбита , страхът просто те пази, за да останеш жив. Талахаси (Уди Харелсън) от друга страна няма никакви страхове нито ит зомбитата, нито от това, което те могат да му причинят. Той с удоволствие би им сритал безсмъртните задници.

Бъзльото и безстрашния са страхотна комбина за оцеляване, но сега, сега е различно. Те обединяват силите си с Уичита (Ема Стоун) и Литъл Рок (Абигейл Бреслин), които също са открили уникални и успешни начини да се пазят от набрзите на зомбитата. Всички те обаче се изправят пред едно трудно решение - кое е по-лошо : да разчитата един на друг, което не им е присъщо или да бъдат убити от безсмъртната напаст. Решението ? ... То е само тяхно.




Релийз: Zombieland.R5.LiNE.XviD-DEViSE


Линк към филма: ЦЪК


СУБТИТРИ: ИЗТЕГЛИ
thankyou
<#thank#>
van4et0o
Успех с филма,изглежда ми доста интересен.. tongue.gif
ashley
Успех с превода и от мен clapping.gif
CrAsH
Дали ще са готови за тази вечер иначе БРАВОС че се зае с филма
SlashFTW
Съмнява ме, но утре ще са готови. Или към 23 часа днес най-рано.
BorislavG
браво че си се заел със субтитрите евала филма е страхотен и така като гледам ти май ще направиш пръв субтитрите така че успех clapping.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.