Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Mandie and the Secret Tunnel
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
Raikonen07


МАНДИ И ТАЙНСТВЕНИЯ ТУНЕЛ



Режисьор: Джой Чейпмън, Оън Смит

В Ролите: Даян Джонс, Лекси Джонсън, Уилям Смит Йелтън, Аманда Уотърс, Адам Бойър, Мартин Томпсън и др.

Държава: САЩ

Година: 2009

IMDB:

Време: 89 минути

Жанр: Приключенски / Семеен / Драма

Субтитри: PepiF1 и Raikonen07 - Team Subtitles Bgzona.info

Описание: "Манди и тайнствения тунел" представя Северна Каролина през ранните години на 1900. Героинята Манди е любознателно младо момиче. Манди се чувства самотна без "истинско"семейство след като баща й умира. Разбира, че дори да не търси Господ, защото е наранена, той винаги е там.
Въпреки, че Манди пита много пъти, баща й е много потаен за семейството си. Но приятеля Чероки й казва, че има чичо който никога не е срещала, затова тръгват на пътешествие да го намерят. Веднъж да намери къщата на чичо си, ще намери още повече тайни. Открива, че чичо й неотдавна е попаднал в голяма буря по време на пътуване и навярно е мъртъв. Управителят на имението на чичо й, Джейсън Бонд я информира, че завещанието на чичо й липсва и се нуждае от нея да го намери. Когато тайните на миналото й започват да се разкриват, историята ще ви държи в непрекъсното очакване.



http://bgzona.info/details.php?id=5305
thankyou
<#thank#>
axe
Заемам се с превода, може би преводача се е отказал ?!
spas6
не е,просто си е вградил гадните буквички и не ги пуска за нас ми поствай си коментарите за прогрес във вашия тракер тук не е мястото да си правиш реклама.Субтитрите отдавна са готови ако не ги качваш тук си изтрий темата както и за касапина и те са готови от седмица,моля някой мод да се погрижи.

Така пу за мен и да не ги качваш си е егати е____то,заради твойте две теми немога да гледам още филмите,досега ако не ги беше заплюл,можеше някои да ги преведе.
Raikonen07
Ай преведи ги бе щом си толко разбирач. Направил съм тема и като са готови напълно и аз когато реша ще ги кача, а не ти да ми казваш кога. А в зоната излизаш.
spas6
Аз и не съм влизал там отдавна баче,дреме ми за вашия сайт.А съм загрижен за унакса щом не ги пускаш тук няма никакъв смисъл от темата ти.Другия път чети по-добре коментара ми.
axe
Цитат(spas6 @ 12 Dec 2009, 03:48 PM) *
не е,просто си е вградил гадните буквички и не ги пуска за нас ми поствай си коментарите за прогрес във вашия тракер тук не е мястото да си правиш реклама.Субтитрите отдавна са готови ако не ги качваш тук си изтрий темата както и за касапина и те са готови от седмица,моля някой мод да се погрижи.

Така пу за мен и да не ги качваш си е егати е____то,заради твойте две теми немога да гледам още филмите,досега ако не ги беше заплюл,можеше някои да ги преведе.


Значи заел съм се с 5 превода на други филми. Като толкова пазиш тия субс biggrin.gif ще го го дам на некой мой човек. Поздрави.
Raikonen07
Цитат(axe @ 12 Dec 2009, 09:39 PM) *
Цитат(spas6 @ 12 Dec 2009, 03:48 PM) *
не е,просто си е вградил гадните буквички и не ги пуска за нас ми поствай си коментарите за прогрес във вашия тракер тук не е мястото да си правиш реклама.Субтитрите отдавна са готови ако не ги качваш тук си изтрий темата както и за касапина и те са готови от седмица,моля някой мод да се погрижи.

Така пу за мен и да не ги качваш си е егати е____то,заради твойте две теми немога да гледам още филмите,досега ако не ги беше заплюл,можеше някои да ги преведе.


Значи заел съм се с 5 превода на други филми. Като толкова пазиш тия субс biggrin.gif ще го го дам на некой мой човек. Поздрави.


Заеми се с 10 ако искаш. Плашиш ми децата.
Филма със субтитрите тук. Определено интересен филм според мен. За всички възрасти става.

http://bgzona.info/details.php?id=5305
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.