Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Case.39.2009.DvDScR.XviD-ExtraScene RG
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
uporit
Днес гледах филма и реших веднага да го преведа. Изключително и необичайно развитие на сюжета. Наподобява донякъде Orphan/Сирак/
но сценария е по-оригинален. Емили/Рене Зелеуегър/ е социален работник, занимаващ се с проблемни и малтретирани деца. В един от случаите, с които се занимава, малко момиче има всички белези, че е тероризирано от родителите си. Емили успява да даде телефона си на детето, като му поръчва да и звънне при опасност. Позвъняването идва през нощта и тя заедно с приятел полицай, успява да пристигне в къщата на детето точно когато родителите и
искат да я опекат жива във фурната на готварската си печка. Емили успява в последствие да осинови детето, но точно от тук започва неочакваното и нестандартното на този филм, който ви хваща за гърлото и до края не ви пуска.
Субтитрите ще стават и за двата релийза, които са по торент трейкърите R5 and screener и си мисля, че докато ги завърша ще излезе рипа. Тогава ще ги наглася и за него.

Филма може да го свалите и от замундата и от наносет, като качеството си е добро, но звука мълко кънти.

линк към инфото: http://www.imdb.com/title/tt0795351/

Прогрес: 100 %
Редакция: 100 %


Субтитри: http://subsunacs.net/get.php?id=56239
thankyou
<#thank#>
propaganda
Благодаря,филмът ми хареса.Успех с превода. По-добър релийз за момента Case 39.2009.R5.Xvid.ReadNFO {1337x}-Noir biggrin.gif
dieselboy
Звукът е ужасен. Поне английски субтитри намери ли, колега?
uporit
Цитат(dieselboy @ 6 Jan 2010, 08:50 PM) *
Звукът е ужасен. Поне английски субтитри намери ли, колега?


R5 и скрийнъра са почити с еднакво качество, субтитрите стават и за двата релийза, докато ги направя може да излезе рипа, написъл съм го по-горе,
когато излезе рипа ще ги наглася за него.
uporit
Готови са. Пуснати за одобрение.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.