Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Men Who Stare at Goats / Мъжете, които се взират в кози
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
Cheeseus
Вижте прикачените файлове
The Men Who Stare at Goats / Мъжете, които втренчено гледат кози*
http://www.imdb.com/title/tt1234548/

Режисьор: Грант Хеслов
Сценаристи: Питър Строън, Джон Ронсън
Участват: Джорд Клуни, Юън Макгрегър, Джеф Бриджис, Кевин Спейси, Стивън Ланг и др.
Година: 2009

Работя върху версията The.Men.Who Stare.At.Goats.R5.LINE.XVID-IMAGiNE.
Кадри/сек.: 29,997
CDs: 1

Завършени на 18.01.2010.


Субтитри: http://subsunacs.net/get.php?id=56388
thankyou
<#thank#>
mer
Благодаря много! smile.gif
Cheeseus
Ъм, при мен нямаше застъпващи се субтитри...

А освен това ползвам SW версия 4.0 бета и там например няма горната опция "Меню -> Инструменти -> Информация и грешки -> Информация и грешки".

Може би трябва да се върна на версия 2.51...?

Благодаря за дооправянето на тайминг/застъпване. А все пак да ми посочите къде точно има такъв проблем, моля.
uporit
Ще ти дам пример, но не от твоите субтитри, защото вече ги оправихме. Виж това:
7
00:01:18,131 --> 00:01:21,534
Днес не бяхме ли в почивка?!

8
00:01:21,419 --> 00:01:26,222
Измий се за вечеря, тиквичке.

Погледни сега на седма реплика крайното време и погледни на осмата реплика началното време. Второто е с една десета от секундата по рано от края на предната реплика. При това положение осмата реплика не се отваря. При теб такива бяха около 630 реплики, което значи, че повече от половината няма да се отварят, а това обезсмисля гледането на филма с тези субтитри. Стигнал си до правилен извод относно новата версия на SW.
Изтрий я и си мини на добрата стара версия, която прави всичко. Поздравления за субтитрите, бяха много добри, бих казал дори отлични.
Cheeseus
Да, разбирам за какво става дума. Интересно е, че през SW не ми се застъпваха, но сега като гледам файла, виждам, че има такъв проблем.
Сещам се, че зарязах версия 2.51, защото често ми забиваше за някакви файлове, та реших да "ъпгрейдна". Е, сега е ред на downgrade.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.