Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Informant / Информаторът [2009]
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
dieselboy




## Режисьор : Стивън Содърбърг

## В ролите : Мат Деймън, Мелани Лински, Скот Бакула, Франк Уелкър, Кланси Браун

## IMDB

## Оценка в IMDB : 7.1/10 (6,635 гласували)

## Официален сайт : Линк към Официален сайт

## Държава : САЩ

## Година : 2009

## Времетраене : 108 минути.

## Резюме : Филмът е базиран на едноименния роман, основаващ се на истинската история за най-високостоящия корпоративен служител в историята на САЩ, превърнал се в доносник срещу компанията в която работи!

Бързоизкачващия се в йерархията служител в индустриалния гигант "Арчър Даниелс Мидлънд", Марк Уитакър (носителят на Оскар Мат Деймън) внезапно се превръща в доносник! Той представя пред ФБР компанията в която работи, като въвлечена в мултинационална конспирация за фиксиране на цени, като си мисли че по този начин ще го възприемат като герой на общността и ще получи повишение.

Но преди да се случи всичко това, на ФБР им трябват доказателства. Уитакър с радост се съгласява да се превърне в информатор, опасан с жици и с диктофон в куфарчето си, като по този начин той сам започва да възприема себе си като таен агент!

За съжаление Уитакър се оказва абсолютно непостоянен, променя сметките си, обезсърчава подпомагащите го агенти, заплашва дори целият случай.


Субтитри за The.Informant.2009.480p.BRRip.XviD.AC3-M00DY


Размер: 1.86GB
Резолюция : 720x400
FPS : 23.976
CD:1

както и за релийза The.Informant.2009.BDRip.XviD-iMBT , който е на 2 диска и също се намира в Замунда.

СУБТИТРИ
thankyou
<#thank#>
0ld SCho0l
Не трябва ли да е "Информаторът"? rolleyes.gif
ivan2603
По-скоро е "Доносникът"
dieselboy
Да, заблудил съм се. Поправих го. Заглавието го написах, преди да гледам филма
и си мислех, че е нещо като прякор. При имената и прякорите не важи пълния член.
Но се оказа,че не е. А Доносник със сигурност не е. Като видите филма ще разберете.
Доносник, поне според мен, е по-различно. Тук той участва като свидетел и като инфорамтор
и като обиняем. За мен филма е най-доброто, което съм гледал тази година. Невероятен смях пада.
До утре вечер предполагам,че ще съм готов и ще го видите.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.