Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Bounty Hunter / Отстреляй бившата (2010)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
B.V.S.
The Bounty Hunter / Отстреляй бившата (2010)



Режисьор : Анди Тенант

Сценарист : Сара Торп

В ролите : Джерард Бътлър, Дженифър Анистън, Кристин Барански, Натали Моралес, Питър Грийн

Държава : САЩ

Година : 2010

Официален сайт : Линк към сайта

IMDB : Линк към IMDB

Резюме : Майло Бойд (Джерард Бътлър), един не много щастлив ловец на глави, получава работата на живота си – да намери и върне в съда бившата си съпруга, репортерката Никол Хърли (Дженифър Анистън). Той смята, че това ще бъде една обикновена и лесна задача, но когато Никол му казва, че е по следите на убийство, Майло разбира, че нещата няма да са никак лесни.

Трейлър : Линк към трейлъра

Субтитри :
The.Bounty.Hunter.DVDRip.XviD-KiNGS
The.Bounty.Hunter.DVDRip.XviD-ARROW
thankyou
<#thank#>
ashley
Успех smile.gif
momo
от два дни на 90% нещо ми намирисва,не ви давам зор но ми се гледа нещо докато ги направите ще излезе Clash of the Titans
cecko93
Цитат(momo @ 31 Mar 2010, 03:18 PM) *
от два дни на 90% нещо ми намирисва,не ви давам зор но ми се гледа нещо докато ги направите ще излезе Clash of the Titans


Филма е преведен вече. smile.gif

_____
Използвайте по възможност бутоните НОВ ОТГОВОР или БЪРЗ ОТГОВОР, вместо бутона ОТГОВОРИ, за да се избегне претрупването на темата с излишни цитати. (Глобални Модератори)
dxXxb
Преведен ама друг път.Субтитрите не стават. huh.gif
momo
Цитат(dxXxb @ 31 Mar 2010, 08:31 PM) *
Преведен ама друг път.Субтитрите не стават. huh.gif


дам прав е човека не стават дайте нещпо по добро като превод!
_____
Използвайте по възможност бутоните НОВ ОТГОВОР или БЪРЗ ОТГОВОР, вместо бутона ОТГОВОРИ, за да се избегне претрупването на темата с излишни цитати. (Глобални Модератори)
B.V.S.
Съжалявам, че се забавих, но все пак и аз ходя на работа. wink.gif
Субтитрите вече са готови.
Колкото до това, че "нещо намирисва", може би е от онези субтитри които се появиха вчера. biggrin.gif
Пожелавам приятно гледане на всички!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.