Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Back-up Plan / План "Б"
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
iNfRaSoNiC
The Back-up Plan

План "Б"

» Жанр: Комедия, Романтичен
» Режисьор: Алан Пол
» В ролите: Дженифър Лопез, Алекс О'Логлин, Ерик Крисчън Олсън, Антъни Андерсън и други
» Държава: САЩ
» Премиера: 2010 година
» Времетраене: 100 минути

Официален Сайт





» Сюжет на филма: ”The Back-Up Plan” е филм за ухажване, любов, брак и семейство, само че в обратен ред.

След години и много срещи, Зои (Дженифър Лопез) установява, че чакането на точния човек е прекалено много време.

Тя е решена да бъде майка и съчинява план, включващ изкуствено оплождане. Във въпросният ден, Зои среща Стан (Алекс О’Лафлин), мъж с с реални възможности. Тя не се поколеб ава и започва да работи по плана си да го направи неин съпгуг, криейки бременността си.


Линкове за сваляне:

t.alein

ЗАМУНДА

АРЕНА

ПРОГРЕС: 100%

СВАЛИ СУБТИТРИ
thankyou
<#thank#>
iNfRaSoNiC
Филма е почти по слух,защото единствените субс,които намирам са много зле и почти нямат нищо общо с това,което се казва във филма,но до 2 дена ще съм готов smile.gif
Sliding
70% yahoo.gif
доста бързо браво
rozihka
Аз намерих доста англииски субтитри
iNfRaSoNiC
Цитат(rozihka @ 28 Apr 2010, 01:55 PM) *
Аз намерих доста англииски субтитри


Да, ама всички английски субтитри са много зле и е по-добре по слух.

_____
Използвайте по възможност бутоните НОВ ОТГОВОР или БЪРЗ ОТГОВОР, вместо бутона ОТГОВОРИ, за да се избегне претрупването на темата с излишни цитати.
(Глобални Модератори)
rozihka
Цитат(iNfRaSoNiC @ 28 Apr 2010, 01:31 PM) *
Цитат(rozihka @ 28 Apr 2010, 01:55 PM) *
Аз намерих доста англииски субтитри


Да, ама всички английски субтитри са много зле и е по-добре по слух.

Ок !Предварително благодаря за субтитрите rolleyes.gif

_____
Използвайте по възможност бутоните НОВ ОТГОВОР или БЪРЗ ОТГОВОР, вместо бутона ОТГОВОРИ, за да се избегне претрупването на темата с излишни цитати.
(Глобални Модератори)
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.