Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: You Don't Know Jack / Не познавате Джак [2010]
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
dieselboy


Directed by Barry Levinson

Produced by Scott Ferguson

Written by Adam Mazer

Starring Al Pacino Danny Huston Susan Sarandon

John Goodman Brenda Vaccaro

Music by Marcelo Zarvos

IMDB

Distributed by HBO films

Release date(s) 24 April 2010
Country United States
Language English


Носителката на Оскар Сюзън Сарандън (Susan Sarandon) и колегата й Джон Гудман (John Goodman) се присъединиха към актьорския състав на новия филм на режисьора Бари Левинсън (Barry Levinson) - "You Don't Know Jack". Главната роля в продукцията е поверена на Ал Пачино (Al Pacino), който ще се превъплъти в персонажа на прочутия д-р Джак Кеворкян (Jack Kevorkian), познат в цял свят под прякора "Д-р Смърт". Джон Гудман ще изиграе ролята на един от най-близките приятели и сътрудници на Кеворкян - Нийл Никол (Neal Nicol), по чиято книга всъщност е и базиран бъдещият филм. От своя страна, Сюзън Сарандън ще влезе в образа на активистката Джанет Гуд (Janet Good), която се бори за легализирането на евтаназията и е една от най-върлите поддръжнички на Кеворкян.





СВАЛЕТЕ ФИЛМА


СУБС
thankyou
<#thank#>
krisiun
Благодаря ти Dieselboy, вчера го видях в нета и го дръпнах и смятах да го гледам е така без субс. Някакси се надявах някой да пусне заявка, но какво да видя, ти директно си се заел да ги правиш. Мерси отново, ще изчакам, когато ги направиш тогава.
0ld SCho0l
Беше написал, че нямаш никакви сорсови субтитри, а днес излязоха английски и ги качих тук - http://subsunacs.net/get.php?id=60188
Дано помогнат.
dieselboy
Мерси много, колега! Проверих ги и пасват идеално. Нарочно започнах да работя по друг филм, за да изчакам английските субтитри.
krisiun
До довечера дали ще са готови и по възможност и за 1 диск да се нагласят ?
krisiun
Аха 30-ти, много ги проточи човече тия субтитри, ма нищо, сигурно имаш и други, а и нямаш време...
dieselboy
Да, наистина се позабавих, но все пак обявих два филма едновременно и затова така се получи. Отгоре на всичкото в този филм
постоянно се говори и то по много. Горе-долу като количество субтитирите са колкото на 3 филма от типа на "Железен човек". - 2500 реда - колегите знаят кво означава това. Но ще засиля темпото и до понеделник вечер мисля че ще съм готов. Филмът ми направи огромно впечатление - много силна игра (както винаги) на Алфредо и доста тежка драма (любимите ми). Въпреки всичко съм убеден, че интересът към него ще е рекордно малък за такъв актьор. Хората които си гледат качествено кино ще си го дръпнат и ще им хареса, хлапетата които си падат по Аватар, Ип ман, Скалата (кечиста) и т.н. може би ще го оплюват дори. Имайте още малко търпение.
Все пак за да бъде всичко перфектно и изпипано до стотна от секундата не може за 1 седмица да стане.
krisiun
Добре, съгласен. И междудругото не съм хлапе и Ип Ман изобщо не е лош филм, особено първият. Смея да твърдя, че гледам качествено кино, както казваш ти, но това не пречи като няма какво да гледа човек да си пусне Аватар примерно, особено на HD и хубав телевизор, изживяването е страхотно. А на Алфредо, както казваш ти, съм излгедал всички филми, любим актьор е, на много хора. Относно популярността на този филм, може би е по-малка защото е правен за ТВ, не за големия екран, премиерата му беше на 24-ти Април (по HBO) и веднага се появи HDTV-рипа в нета. И така, благодаря ти за усилията и времето, чакам с уважение, когато ги направиш тогава.
speedycars
Лош филм с Ал Пачино не съм гледал, така че и този няма да бъде пропуснат!

krisiun е прав по отношение на аудиторията, но все пак... Ал Пачино...
dieselboy
Според мен, това че е ТВ весрия не е оправдание. Колко десетки и стотици хиляди хора гледат супер плоски сериали, които също са ТВ, а не за голям екран? Просто новото поколение /до 25 г/, понеже от малки са заливани постоянно с американска комерсиална продукция, те нямат вкус за стойностно кино. Това изобщо не означава, че всички над тази възраст са специалисти и имат вкус, напротив. Но като гледам аудиторията в замунда, примерно, там повечето са 12-21 годишни и виждам много добре какво харесват,
какво ги влече, кои и какви филми са постоянно в най-теглените и т.н. Техните представи за "уникален" филм са жестоко изопачени
и нереални. На почит са най-вече екшъните, тийн - ром - комедии и ужасите. Напоследък излезе и една нова мозъчна промивка за малолетни - 3Д. Аз като малък също съм гледал филми с кунг-фу, карате, Рамбо, екшъни, картисти и т.н., но никога не съм ги имал за уникални. Тогава нямаше такава манипулация от страна на медиите - имахме си К1 и Е2 + ако си по-богат, видеокасетофон. Човек сам си изграждаше мнение за хубавото, никой не му го натрапваше. И така, малко се отплеснах от темата, но мисълта ми е, че не може боза от типа "Дневниците на вампира" или "Свръхестествено" да се дръпне 50 000 пъти , а филм от такава класа - 1000(това в най-добрия случай. Повечето филми на режисьор като Уди Алън, които преведох са теглени по 40-50 пъти!!!).
Ал е един от титаните на киното. Наред с Пен, Никълсън и Де Ниро ми е любим актьор. Няма вече такива актьори, няма и да има. Той наистина играе (между друогото за по незапознатите,
той участва в много повече театрални постановки, отолкото филми и театъра е голямата му любов), не му трябват ефекти, 3Д, декори
и т.н. "Серпико", "Море от любов", Пътят на Карлито, Усещане за жена, Кръстникът 1,2,3, Белязаният , Кучешки следобед и още и още много любими мои филми. Ето това е седмо изкуство. Комерси като Аватар, Шерлок Холмс, Гадни Копилета и т.н. младежки фаворити, определени за "Най", просто е срамно да се сравняват с такива учебници по кино като горните. Друго нещо също ми прави впечатление при малките - видят филм преди 2000 г - "Ооо, това е старо". Ако това е старо, какво да кажем за филмите на
Чарли Чаплин, Хичкок, Брандо, Лорънс Оливие, Клузо, Фелини, Бертолучи и още десетки актьори и режисьори? Киното няма възраст,или е хубаво или не е. Също така няма и националност. Много хора, ако филмът не е американски, не го гледат. Огромна грешка. В момента едни от силните са: Англия, Франция, Корея, Китай, Испания, Мексико. Русия също много продукции пуска напоследък. Когато пораснат някои от вас ще разберат какво съм имал предвид, други не. Заключението е, че от 2005 насам, хубавите филми са 1/100, а от последните две години дори не знам дали има такъв. Прсото киното вече е 100% бизнес и се прави с цел печалба. Изкуството - може и без него, стига да се продава. (пр. Аватар).

Субтитрите са почти готови и може би утре вечер ще ги пусна

Препоръчвам филма на ценителите.
krisiun
Напълно съм съгласен smile.gif. Да добавя в съгласие с твоите разсъждения - в момента в замунда най-гледания филм е Undisputed 3, какви ли не коментари четох - "най-добрия филм на годината " и не знам си кво, смешка братче. Да гледах го набързо оня ден и без субтитри(английският е 'готварски" в този филм, разбира се съвсем спокойно). Че Скот Адкинс е добър, със сигурност, не споря, но филмите са много зле, някоя друга готина хватка и това е. Горепосочените от теб 4-ма ( Де ниро, Пен...) разбира се са и мои любимци, като смея да 'вкарам' към групичката от малко по-новото поколение - Едуард Нортън и Крисчън Бейл, разбира се и Деп smile.gif, но да не се отлесваме, по темата : Мога ли да те помоля и да ги синхронизаш и за ХД версията на 1 диск на релийз група Don, че искам с максимално качество да го гледам, а това е за сега излзязлото най-добро възможно.
dieselboy
Дай ми линк да го сваля този релийз. Ще ги синхронизирам , естествено. Ако си го теглил от сайт с покана, пиши ми на лични
да ми го изпратиш по скайпа евентуално.
krisiun
http://file.sh/ Oт тук го дръпни, има добър сийд, с 5м/б оня ден го дръпнах. Този сайт е жесток, оня ден го открих, има всичко : ) и е free и без регистрация...


http://file.sh/download/%D0%A2%D1%8B/%D0%A...0p.4654515.html
VooDi5
дали ще са готови субовете днес? мерси smile.gif
dieselboy
Най-после готови. Дал съм линк в темата.
krisiun
Мерси, а кога ще можеш и за 720п-то да ги синхронизираш ?
dieselboy
http://subsunacs.net/get.php?id=60668

Специално за тебе.
krisiun
БЛАГОДАРЯ !

Над 2000 сваляния за сега, само от сайта, отделно колко са дръпнали други релийзи, използвали твоите субс, не мисля, че интересът е малък smile.gif
dieselboy
Да, засега не е зле. Добре че уредих да се качи релийза в Замунда. Иначе бяха 30 тегления.
speedycars
Цитат(dieselboy @ 27 May 2010, 02:00 AM) *
http://subsunacs.net/get.php?id=60668

Специално за тебе.


И за мен. smile.gif

Първоначално го мернах филма в masters-tb.com с този си release и оттогава чакам твоите субтитри, за да му се насладя на макс!

Благодаря ти изключително много! clapping.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.