Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Human Centipede (2009)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
ashley
The Human Centipede
Човешка стоножка: Първи разред




Режисьор : Tom Six

В ролите : Dieter Laser,Ashley C. Williams,Ashlynn Yennie,Akihiro Kitamura...



Държава : Холандия

Година : 2009

Жанр: Драма, Ужас

Времетраене : 90 минути

Резюме : Две красиви американки тръгват на пътешествие из Европа. Но в Германия колата им се поврежда и те се озовават сами в пустата гора. В търсене за помощ, те попадат в отдалечена къща. На следващия ден се будят, затворени в мазето на къщата, което прилича на болнична стая, заедно с още един мъж. Стар немец, който е бивш хирург по разделянето на сиамски близнаци и собственик на къщата. Докато преди години той е разделял новородените сиамски близнати, то сега той е на път да обедини неговите „нови” пациенти. Превръщайки ги в първата човешка стоножка....но дали ще успее... е гледайте филма laugh1.gif


ПРЕВОД


Трейлър:


Линк за сваляне:

thankyou
<#thank#>
darkness_angel
Успех с превода! w00t.gif
Трейлърът беше доста впечатляващ, дано и самият филм е такъв. rock.gif
ashley
Мерси rolleyes.gif
Направо ме е страх да го пусна този филм laugh1.gif Защото после ще съм само на вода цяла седмица, но ще се престраша в името на превода grin.gif laugh1.gif
reDeyeZ
През целия филм стоях със сбръчкана от погнуса физиономия. Скоро не бях попадала на такъв кофти сценарий. Само че, колкото и да го оплюват - че бил пълен с клишета, нискобюджетен и т.н. - филмът прави впечатление, и то голяяямо. Направо хвърлете 14-ти февруари в коша за боклук след този филм smile.gif Като станат субите ти, ще го гледам пак с превод, защото обещах на една приятелка да й го пусна. popcorn.gif
ashley
Може да има всякакви клишета, но в този филм наистина има нещо ново.... нищо особено не е като цяло, но коренно се различава от повечето "ужаси" w00t.gif И най-интересното е фактът, че се говори на три езика laugh1.gif Тоест при япончето не се говори, а през повечето време се крещи laugh1.gif Но вече се убедих на сто процента, че някои от европейските ужаси са много по-извратени спрямо американските goodgood.gif laugh1.gif

Приключих с превода smoke.gif Повече време ми отне редакцията, отколкото самият превод laugh1.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.