Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Tomorrow, When the War Began (2010)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
bageto








Tomorrow, When the War Began



Режисьор: Стюарт Бийти

Сценарист: Стюарт Бийти

Продуценти: Петър Г. Грейвс,Кристофър Mapp,Андрю Мейсън

В ролите: Кейтлин Стэйси,Рейчъл Хърд-Ууд,Линкълн Луис,Фийби Тонкин,Крис Пан,Андрю Райън,Матю Дейл


IMDB Рейтинг: 7.5/10 (1,291 гласували)

Официален сайт: Линк към сайта


Жанр: Екшън, Приключенски,Фентъзи, Драма

Държава: САЩ, Австралия

Година: 2010

Времетраене: 100 минути





.:Резюме:.
Група тинейджъри започват война с нашественици които са окупирали тяхната страна ...


Tomorrow.When.The.War.Began.2010.DVDRiP.AC3.XViD-IMAGiNE



Прогрес на превод "xickata": 100%


thankyou
<#thank#>
dijon
Релийз?
Успех с превода!
dieselboy
Споре мен заглавието е :

УТРЕ
Когато започна войната.

Обърни внимание, че глаголът begin е в минало време.
0ld SCho0l
Доколкото прочетох из нета, значението на заглавието е въпрос от автора на книгата, по която е филмът, към хората. Нещо от сорта на "Ако утре започне война, ще направите ли нещо по въпроса?", което разбира се не става за заглавие. Моето предложение нещо такова - "Войната на утрешния ден". smile.gif
BadGirl
Харесва ми предложението на 0ld SCho0l, звучи по-добре от буквалния превод. Не съм запозната с историята и сюжета на филма, мисля да го гледам утре и пак ще се изкажа по темата. smile.gif
bageto
Ми информацията за филма съм я взел от IMDB-BG! И аз съм го видял това заглавие, но съм го оставил така както пише там.
dijon
За официалните преводи на заглавията на филмите гледай в cinefish. Това imdb-bg не е официален сайт. Не, че има значение как си написал заглавието, но и аз да изкажа коментар по тая тема. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.