Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Fan (1996) / Фенът
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
Bad_Nick
Крайно време беше да подхвана и тази класика.
Невероятният Робърт де Ниро е един обикновен фен, чийто живот е прецакан. Уесли Снайпс е мега звездата на "Джайънтс". Фенът разбира, че на звездата не й пука за феновете й. И тогава решава да отвлече детето й срещу определено условие да го върне жив. От този филм в историята остава следния кратък диалог:
- Къде е детето ми?
- Къде е моя хоумрън?
Никой не изживял живота си, ако не е гледал този филм.

05.03.2011
Прогрес : 100%
Субтитри: http://subsunacs.net/get.php?id=68889
thankyou
<#thank#>
dieselboy
Много силен филм! Бенисио дел Торо също много добра роля прави, а саундтракът е на ниво. Успех, колега.
disnilenddd
Е, то няма смисъл да се превежда, мога да рипна субтитрите от заводското двд...
Bad_Nick
Цитат(disnilenddd @ 26 Feb 2011, 12:30 PM) *
Е, то няма смисъл да се превежда, мога да рипна субтитрите от заводското двд...

Да, може. Но тогава близо 20% от превода става безмислен, като в повечето филми за бейзбол.
Има да четеш за "централни нападатели", за отсъждания като "Спасено" и "Играй" и да се чудиш дали гледаш бейзбол или американски футбол smile.gif
disnilenddd
Прав си, разбира се, успех с превода...
nasger
Ник, за релийза от Замунда ли ще са субтитрите или ще има нов рип?
А иначе успех с превода и големи благодарности, че ни радваш със страхотни преводи на хубави филми!
Bad_Nick
Ще качим нов рилийз в замунда, когато е готов превода.
Добре, че е keeNeon, иначе нямаше да се справя сам.

Двамата ще работим по тази схема - той намира или рипва нов рилийз, а аз превеждам или редактирам субс. После новия пакет се вдига в замунда.
Скоро подкарвам Кевин Костнър.
Bad_Nick
Субтитрите са готови и изпратени за одобрение.
Моля темата да бъде преместена в раздел Субтитри.

Линк към замунда:
http://zamunda.net/details.php?id=255194&hit=1
interneda
Поздравления! Филма найстина си заслужава, много отдавна съм го гледала и пак ще му се насладя. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.