Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Best Men / Сватбари
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
ognen_demon1989


Best Men (1997) / Сватбари (1997)



Режисьор :
Tamra Davis


В ролите :
1.Дийн Кейн в ролята на Бъз
2.Анди Дик в ролята на Теди
3.Шон Патрик Фланъри в ролята на Били / Хамлет
4.Люк Уилсън в ролята на Джеси
5.Дрю Баримор в ролята на Хоуп


Оценка в ИМДБ : 5.6/10 1677 votes

Държава :Сащ

Жанр : Екшън / Драма / Комедия

IMDB : http://www.imdb.com/title/tt0118702/

Година : 1997

Времетраене : 85 минути

Резюме :
Филмът започва с четирима костюмирани мъже, които посрещат свой приятел на входа на затвора. Той тъкмо е излежал 3-годишната си присъда и отива директно на собствената си сватба. Пътьом групата се отбива в една банка с намерението кандидат-младоженецът да изтегли пари. Само че в банката някои неща започват да се изясняват. Например става ясно, че въпросният мъж всъщност е известен банков крадец, който заради навика си да цитира Шекспирови произведения си е спечелил прякора „Хамлет”. Става ясно още, че той действително е имал намерението да изтегли пари от банакта – само че не своите собствени! Става ясно и това, че останалите мъже май изобщо не са били информирани за плана на „Хамлет” и се оказват неволни съучастници в обира...


Субтитри благодарение на Огнен Демон, 0ld SCho0l и stdoominic :






stdoominic
По принцип субтитър 1103 би трябвало да изглежда така:
Цитат
01:26:24,175 --> 01:26:29,607
Превод на откъсите от "Хамлет":
Валери Петров

С 0ld SCho0l просто ти подадохме жокери с този превод.
Иначе благодаря за превода на филма, изглежда забавен и мисля да го гледам в скоро време smile.gif
thankyou
<#thank#>
ognen_demon1989
Цитат(stdoominic @ 22 Feb 2011, 06:16 PM) *
По принцип субтитър 1103 би трябвало да изглежда така:

С 0ld SCho0l просто ти подадохме жокери с този превод.
Иначе благодаря за превода на филма, изглежда забавен и мисля да го гледам в скоро време smile.gif



Жокери или не аз го смятам за помощ защото даже вие ми го разбихте превода според субтитрите за това съм ви споменал
като помощници smile.gif за което ви благодаря smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.