Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Henri 4 / Анри 4 Наварски (2010)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
tt00tt0
Henri 4 / Анри 4 Наварски 2010




Жанр: Исторически, Драма


Година: 2010


В ролите: Жулиен Буаселе, Йоахим Крол, Андреас Шмит, Армел Дойч и др.


Режисьор: Джо Байер


Държава: Франция, Германия, Чехия, Испания


Резюме:

Франция, 1563 год. Католиците се борят за властта. В подножието на Пиренеите в малкото кралство Навар расте, малкият принц Анри Наварски. Пророка Нострадамус му предрича необичайната съдба: че той ще стане Крал на Франция. Младият Принц Анри изкарва няколко години, във война за вярата. В Париж управлява могъщата Катерина Медичи. Тя е готова на всякаква цена да брани трона за тримата си сина. За да помири католиците с хугенотите, и за възстановяване на мира в страната, тя предлага на Анри-протестанта да се ожени за дъщеря й Марго-католичката. Анри и Марго не се радват на този брак, който трябва да помири двете враждуващи религии. И как е можело да се предположи, че брака ще предизвика ожесточено клане, известно като Вартоломеевата нощ.


Link to IMDB


YouTube


Линк към филма


Времетраене:

Анри IV Наварски - Part 1 -> 01:28:27 мин.
Анри IV Наварски - Part 2 -> 01:26:21 мин.


Прогрес:

.: Анри IV Наварски - Part 1 -> 100%
Редакция -> 100%

.: Анри IV Наварски - Part 2 -> 100%
Редакция -> 100%
Субтитри: http://subsunacs.net/get.php?id=69109


Издание -> DVDRip. Това е пълната версия на филма, която е от две части, а не филм разделен на две CD. Аудио: Френско.
thankyou
<#thank#>
Fastuka
Аз свалих немската версия и ми се струва, че повечето от филма оригинално си е на немски. Френският и другите езици пак са дублирани де sad.gif
tt00tt0
Цитат(Fastuka @ 7 Mar 2011, 08:10 AM) *
Аз свалих немската версия и ми се струва, че повечето от филма оригинално си е на немски. Френският и другите езици пак са дублирани де sad.gif

Ако става дума за версията която е от един файл и е с продължителност -> 2h 28mn, то за нея няма да стават буквите "орязана е от към сцени и то доста вижда се от големината на файловете". Пробвах да ги обединя за нея ама не става, трябва да се премахват редове. Ще дам линк за филма там е с 2 аудио потока, малко по долу ги има по единично, субтитрите ще вървят по Френския. Филма го има и на DVD.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.