Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Sunset Limited (2011)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
stuny


## Режисьор : Томи Лий Джоунс

## В ролите : Томи Лий Джоунс, Самюъл Л.Джаксън

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : USA

## Година : 2011

## Времетраене : 90 MIN.

## Резюме : ”The Sunset Limited” е пиеса написана от Кормак МакКарти през 2006г.

Филмът разказва за двама герои наричани само „Белия” (Томи Лий Джоунс) и „Черния”( Самюъл Л.Джаксън), по цветът на кожата им. Преди да започне действието „Черния” спасява „Белия” от опита му да се самоубие. Цялото действие оттук нататък се разиграва в апартамента в Ню Йорк на „Черния”. Самюъл Л.Джаксън играе ролята на бивш затворник който е силно религиозен, а Томи Лий Джоунс на професор който е атеист. Така започва дебата между двамата за смисъла на човешкото нещастие, съществуването на Господ и опита за самоубийство на „Белия”.

## Субтитри: http://www.subsunacs.net/get.php?id=70093
stuny
За всички, които питат, кога ще има субтитири, ще отговоря, че няма да е скоро, защото за 10 минути от филма съм минал над 200 реда, а за целия филм редовете са около 2000. Който се е занимавал със субтитри, знае какво значи това.
thankyou
<#thank#>
gerrardo
Цитат(stuny @ 7 Apr 2011, 12:01 PM) *
За всички, които питат, кога ще има субтитири, ще отговоря, че няма да е скоро, защото за 10 минути от филма съм минал над 200 реда, а за целия филм редовете са около 2000. Които се е занимавал със субтитри, знае какво значи това.

Щом за 10 минути си минал 200 реда, значи за 100 минути ще минеш 2000 реда. До 2 часа (120мин) трябва да си готов. Дори ти давам бонус 20 минути.
0ld SCho0l
Не десет минути превеждане, а десет минути от филма...
stuny
Цитат(gerrardo @ 7 Apr 2011, 02:42 PM) *
Щом за 10 минути си минал 200 реда, значи за 100 минути ще минеш 2000 реда. До 2 часа (120мин) трябва да си готов. Дори ти давам бонус 20 минути.


Както каза и колегата, 10 минути от филма - 200 реда, около 2 часа.
stuny
Имам питанка към колегите преводачи, пък и към който би могъл да ми окаже помощ. "Sunset Limited" е името, както на филма, така и на експреса, под който е щял да се хвърли единия от главните герои. Въпросът ми е какво заглавие да сложа на този филм? Работното му име е "Сънсет Лимитид", но ми се вижда малко плоско. Ще съм благодарен да някоя идея rolleyes.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.