Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: X-Men: First Class (2011)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
E-Tle




Х-Мен: Първа Вълна (2011)





Участват: Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Кевин Бейкън, Роуз Бърн,
Дженифър Лоуренс, Оливър Плат, Джейсън Флеминг, Зоуи Кравиц и други.

Държава : САЩ

Година : 2011

Жанр : Action | Sci-Fi



IMDB





Х-мен: Първа вълна бележи едно ново начало за вселената на любимите ни герои. По-голямата част от действието в Х-мен: Първа вълна се развива през 60-те години на миналия век. Саркастични, антисоциални и пълни с недостатъци, новите супер герои ни карат да им съчувстваме, когато се борят с демоните на своя любовен живот, преодоляват травмите от собственото си наранено самочувствие, или просто водят битка със злодеи, които също притежават специални сили. Х-мен са следващото звено в еволюционната стълбица – всеки един от тях е роден с уникална генетична мутация, която достига разцвета си по време на пубертета. В един свят, който все по-бързо се изпълва с омраза, предразсъдъци и страх, те са категоризирани като изроди и аутсайдери, презирани от всички, които не могат да приемат тяхната различност.


Резюме - Cinema City


Субтитрите ще са за следните релийзи:

X-Men.First.Class.2011.TS.V2.XViD-EP1C
X-Men.First.Class.2011.TS.XViD -Chaos(HDScene Release)
X-Men First Class 2011 TS READNFO XViD - IMAGiNE



Линкове за сваляне:

bt.wrzru | Avatar-BG | PirateBay | Demonoid.me









СРОК - кратък








** Добър филм с добър превод. Започвам превода съвместно с Phoenix, няма да се бавим много.





UNACS TEAM
УНАКС ТИЙМ



thankyou
<#thank#>
Raikonen07
е го батко http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...9_7970956_n.jpg
E-Tle
Филмът е преведен! УНАКС ТИЙМ ви пожелава приятно гледане!

Линкове, откъде може да бъде свален съответният релийз, могат да бъдат открити в първия коментар.

ПП След като с колегата Phoenix владеем на'ви, няма да ни се опрат някакви си earthling languages... biggrin.gif
Phoenix
Наложи се да направя една синхронизация за IMAGINE.TS, поради различните fps и няколкото отрязани кадри в EP1C-рилийза, което си беше голяма мъка. Други синхронизации за шитави издания няма да има. Ще се правят от R5 нататък, включително от колеги от тима. Препоръчвам да изчакате по-добро качество, за да се насладите максимално на филма. smile.gif
Raikonen07
Останаха да се оправат за X.Men.FC.2011.R5.XviD-BiDA около 80 реда. Пратих ги на преводачите в съобщение. Неам аз нерви да ги довърша, че стана късно, а си играм повече от 2 часа
Phoenix
Снощи ме нямаше. Сега ще ги погледна. Благодаря ти за стореното до момента. smile.gif
Phoenix
Казах, че ще ги погледна, няма нужда да качвате синхронизации за BIDA. Вероятно съм имал нещо предвид...

Edit:
==================================================
Този рилийз се оказа по-зле от другите.

Препоръчителни са:
X-Men First Class 2011 R5 LiNE XviD-BDK
X-Men First Class 2011 R5 LiNE XViD-FLAWL3SS
X-Men First Class 2011 R5 LiNE READNFO XViD - IMAGiNE


СУБТИТРИ ЗА ТЯХ

==================================================
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.