Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: 30 Minutes or Less
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
Phoenix

30 Minutes or Less
За по-малко от 30 минути







ТРЕЙЛЪР


Жанр: eкшън, комедия, приключенски

Година: 2011

Времетраене: 83 минути

Режисьор: Рубен Флайшър

В ролите: Дани Макбрайд, Джеси Айзенбърг, Фред Уорд, Ник Суордсън, Азиз Ансари и други.


Резюме:
Двама новоизлюпени престъпници отвличат разносвач на пици,
слагат бомба на гръдния му кош и му казват, че има десет часа да обере банка,
или бомбата ще избухне.



R5 | СУБТИТРИ


BRRip | СУБТИТРИ


thankyou
<#thank#>
tosho_cool
Браво,филмчето е добра комедия.
Jimmy
Рипнал съм от оригинално руско ДВД /с Руско пррофесианално аудио/ и субтитри на украински - подготвям го за качване в елит. Ако тези субтитри ти вършат работа за тайминг пиши на скайп jimmybg28.
Phoenix
Много големи простотии се говорят в този филм, така че и по слух ще върви малко по-бавно. Ама какво да очаквам, след като в строя е Дани Макбрайд. В последния филм Your Highness, където случайно участвах в редакцията и ми се наложи да го гледам, бях със скрита топка под масата. Така, като гледам, няма да е по-различно, поне засега.

Като за R5 не е особено добър звукът, на моменти глъхне ужасно и не се чува добре. Jimmy, ако можеш, прати ми ги на имейл skdimitrov@gmail.com
Jimmy
Цитат(Phoenix @ 30 Oct 2011, 11:22 AM) *
Jimmy, ако можеш, прати ми ги на имейл skdimitrov@gmail.com


Готово - изпратени са. И вече съм качил рипа на ДВД -то, но както казах е с руско /професионално аудио/- успех с превода! friends.gif
Phoenix
Благодаря много, Джими. drinks.gif Ще помогнат, най-малкото с тайминг няма да си играя, защото обемът явно пак е очарователен...
0ld SCho0l
R5.LiNE.DVDRip.XviD-5.1-BBnRG
Jimmy
Цитат(Phoenix @ 30 Oct 2011, 12:34 PM) *
Благодаря много, Джими. drinks.gif Ще помогнат, най-малкото с тайминг няма да си играя, защото обемът явно пак е очарователен...


А-а-а не са много бе - само 1615 реда laugh1.gif
E-Tle
Като ще е гарга, нека да е рошава - с мноо пера /редове/. biggrin.gif

ПП Ще си чакаме превода, успех.
Phoenix
Рошава гарга, за която ми се изчерпаха евфемизмите вече. За час и 20 минути можеш ли да си представиш това... Бъкано е с жаргони и простотии като за световното, знаеш как е. biggrin.gif Но ще го избутаме някак си. smile.gif

ПП
Тези украински субтитри са големи съчинения. И таймингът им е жесток. Ако излязат поне читави английски, свиркайте. Ако не, ще го довърша по слух... зорлем.
a4kataaaaa
http://www.addic7ed.com/movie/54452 Тези са най-добрите, които се намират. Дано ти помогнат. clapping.gif
SLR
BluRay.720p.x264.DTS-HDChina
Phoenix
Филмът е преведен. В момента се прави синхронизация към по-високи версии и след това ще са на сайта.
Jimmy
Цитат(Phoenix @ 5 Nov 2011, 11:26 PM) *
Филмът е преведен. В момента се прави синхронизация към по-високи версии и след това ще са на сайта.


Ами превода ти върви супер на ДВД -то от което изкарах субтитрите - перфектно 1:1! Поиграл си си доста!
zvetelin13
Очаквам ги smile.gif
Phoenix
Субтитрите са на сайта.

Благодарности на Raikonen07 за синхронизацията. Приятно гледане! smile.gif
tosho_cool
Благодаря ти за субтитрите.
stuny
Благодаря, свалих субтитрите и дърпам филма. cool.gif
Jimmy
Цитат(Phoenix @ 3 Nov 2011, 05:04 PM) *
Рошава гарга, за която ми се изчерпаха евфемизмите вече. За час и 20 минути можеш ли да си представиш това... Бъкано е с жаргони и простотии като за световното, знаеш как е. biggrin.gif Но ще го избутаме някак си. smile.gif

ПП
Тези украински субтитри са големи съчинения. И таймингът им е жесток. Ако излязат поне читави английски, свиркайте. Ако не, ще го довърша по слух... зорлем.


Тайминга наистина им е жесток - дърпаш субтитрите и си тръгват, като стой, че гледай. Пробвал съм "суровите" ти субтитри, без тайминг и настройки !
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.