Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Life in a Day
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
Belly
Life in a Day
Животът, такъв, какъвто е



Какво получаваш, ако поискаш хората да опишат един ден в техния живот? 80000 документа, 4500 часа видео, от 192 страни. Кевин Макдоналд е взел този материал в сурово състояние, като всичко е заснето на 24 юли 2010. Създал е 90-минутен пеан, за да покаже какво е да си човек в наши дни.


_________________


Жанр: Документален
Година: 2011
Държава: САЩ, Великобритания
Времетраене: 95 минути
Режисьор: Кевин Макдоналд, Наталия Андреадис
IMDB


Филмът в Арена СубтитриТук
thankyou
<#thank#>
Belly
w00t.gif
Цитат(JJD @ 11 Nov 2011, 02:35 PM) *
Браво, някой го беше почнал, но увисна, предложи проведа за който го продължи, виж в заявки wink.gif



Е аз вече го почнах отначало, отметнала съм 25 минути от него... Няма да смесвам преводите, ще си карам нататък smile.gif
Seat
Някакъв срок горе-долу може ли да дадете?
Belly
Неделя с редакцията ако гостито ми си тръгне навреме и не припаднем от пиене, че в понеделник ми излизат два сериала и ако утре не съм във форма, отиде другата седмица в края....
Phoenix
Я си гледай първо гостито и густото, а сроковете винаги могат да бъдат удължавани с административни процедури. Трябва да се разпуска понякога. А ние ще си почакаме, колкото е нужно. drinks.gif
tosho_cool
Точно така. drinks.gif drinks.gif biggrin.gif
Belly
Приятно гледане и дано се насладите на филма така, както му се насладих и аз! smile.gif
tosho_cool
Благодаря ти.smile.gif
bladyle
Здравейте, изтеглих релииза от линка в първият пост към замунда, но собтитрите се разминават. Предполагам е защото релиизите са различни с този в арена-та за който са правени субовете. Ще се раздбвам ако някой може да ги погледне и синхронизира.
Благодаря предварително!
Raikonen07
тегли от арена
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.