Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Total Recall (2012)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
stardust




Total Recall 2012




Участват : актьори

Държава : САЩ

Година : 2012

Жанр : Sci-Fi | Action



IMDB







"Зов за завръщане" е екшън-трилър за връзката между реалност и спомени,
вдъхновен от популярния разказ на Филип К. Дик „Ние можем да си спомним всичко вместо вас“.

Централно място заема компанията „Рикол“, която може да превръща мечтите на хората в истински спомени.
Дъглас Куейд (Колин Фарел) е обикновен работник с красива жена (Кейт Бекинсейл), която истински обича,
но въпреки това едно пътуване в света на фантазиите му се струва като идеалната ваканция
от сивото ежедневие – спомените на супер-шпионин може да се окажат точно това, което му липсва в живота.
Процедурата се обърква и Куейд се оказва преследван човек. По петите му е полицията,
контролирана от канцлер Кохааген (Брайън Кранстън), а Куейд няма на кого да се довери,
освен на боец от съпротивата (Джесика Бийл), която работи за предводителя на нелегалната опозиция (Бил Най).

Линията между фантазия и реалност започва да се размива все повече, а съдбата на света виси на косъм,
докато Куейд започва да преоткрива истинската си самоличност,
истинската си любов и своето истинско призвание в живота.




Резюме - Арена


Субтитрите ще бъдат за следните издания:

Feel-Free & TODE


* След завършване на превода ще се синхронизират за други издания.








СРОК - 10 ДНИ





** Преводът ще бъде дело на Belly, stardust и E-Tle.






UNACS TEAM
УНАКС ТИЙМ
thankyou
<#thank#>
niksus
Само да вметна, че в оригинала беше Кохейгън, а не Кохааген - и в превода и на английски звучеше така. Сега също звучи така във филма.
Ако може да запазите имената на героите, ще зарадвате всички фенове на старото издание.


Резюмето е копирано просто така, кой луд ще ти го пише така. biggrin.gif - Е-Tle
Phoenix
След преките ми впечатления от киното мога да кажа, че лентата си я бива откъм специални ефекти, макар и да не блести с огромна специалност по отношение на сюжета и да прилича на странен сай-фаи колаж от други франчайзи и нелепо подбран каст. Най-голямата класика беше войнствената жена-вампир-полувампир на Куейд, която го гонеше да го бие. А черешката на тортата беше надписът на чист български език "Добре дошли" навсякъде по билбордовете в Колонията. biggrin.gif Успех на преводачите и благодаря за труда. Ще се гледа още веднъж с вашия превод на блурей рип. good.gif
alkatraz_85
Щом е с Кейт Бекинсейл ще се гледа, ако ще и "Листопад" да е. laugh1.gif
Darth Sauron
Цитат(alkatraz_85 @ 11 Aug 2012, 05:24 PM) *
Щом е с Кейт Бекинсейл ще се гледа, ако ще и "Листопад" да е. laugh1.gif


+ 1

Тя е любимата ми актриса. Превръща всеки филм в хит. Без новият Подземен свят, защото някакси куцаше филма нз с какво точно - беше ми интересен, но не много.
Да не спамна темата biggrin.gif, че днес ми е спамващ ден да кажа, че ако не бях видял името на Фарел щях да го объркам с онзи от "Камелот" - игра Мерлин. Дано е хубав филмът.
E-Tle
Точно заради нея - не ми хареса как завърши филма. sad.gif

Защо им беше нужно да се придържат към оригинала пък точно в това отношение? Нямаше логика накрая да преследва Хаузър.
E-Tle
Искам да пожелая успех на единака гол юхлю-бохлю, който пълзи и да внимава да не се лъзне от собствената си слюз, или в тази от антенките на мазньовците им. biggrin.gif
0ld SCho0l
Цитат(E-Tle @ 12 Aug 2012, 07:59 PM) *
Искам да пожелая успех на единака гол юхлю-бохлю, който пълзи и да внимава да не се лъзне от собствената си слюз, или в тази от антенките на мазньовците им. biggrin.gif


Някои хора си мислят, че им расте пишката като преведат еди-кое си спрело филмче, зат'ва така. w00t.gif
tosho_cool
Супер,филма ще се гледа.smile.gif
E-Tle
Преводът е завършен. Пожелаваме ви приятно гледане.

ПП Препоръчва се да изчакате поне двдрип.
FFX
Добър ден !
Ще може ли синхронизация за релийза : Total Recall 2012 2in1 Theatrical and Extended Director's Cut 1080p Blu-ray RUS AVC TrueHD 5.1 - BLUEBIRD ?

Благодаря smile.gif
E-Tle
Скоро не бях попадал на толкова смотана история, може би от Wolfman насам. Трити сцени, добавяни, мешани реплики, вкарвани събплотове...

Радост за окото, не за синхронизатора. Санирали са филма. biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.