Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Power Of Few
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
midori


The Power Of Few (2013)



Режисьор:Leone Marucci
В ролите: Christopher Walken, Christian Slater, Q'orianka Kilcher
IMDB link:http://www.imdb.com/title/tt0817545/
Държава:USA
Времетраене:95минути
Аудио:Английско
Субтитри:35%
Резюме:В основата на филма е заложена религиозна конспирация, която се слива със градско престъпление, което пък от своя страна е разказано през пет гледни точки. Пет обикновенни, всекидневни случки. Една история , свързана с технологиите и Иисус.
Пет истории, едно престъпление обвързано със прерстрелка , колко далече ще отидем , да върнем един живот.
Всяка крачка, всеки куршум, всяка капка кръв, може да промени един живот. Пет истории, един край.

След, като кача субтитрите за докритикуване, напускам сайта, защото доста хора ми се карат и наливат неоснователно, а неискам да убият силното желание в мен да радвам други хора.

Нека с превода на заглавието на филма се заемат колегите, те са по-вещи.
vkehayov
Като гледам резюмето си представям и субтитрите... Успех!
midori
Цитат(damebra @ 12 May 2013, 08:46 AM) *
Умната! Spell Checker-а да не забравиш!!!


А да видим!
midori
Вече очаквам и следващия, включил се, да каже ти не разбираш съдържанието на филма. Хайде кой ще е смелчагата...пфффф
midori
За да не се дразня, докато не завърша субтитрите, повече няма да влизам тук, а Вие можете да си сипвате колкото желаете...Но въпреки всичко държа да прочете субтитрите, най-вече тези, които побързаха да ги очернят преди да са излезнали...
midori
А , за заглавието по съм съгласен, за "Силата на Някои" , ако не трябва да има имена..
thankyou
<#thank#>
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.