Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Now you see me / Зрителна измама
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
technoboy




ЗРИТЕЛНА ИЗМАМА (2013)






Режисьор : Луис Летериер

Участват : Марк Ръфало, Мелани Лоран, Уди Харелсън, Морган Фрийман, Майкъл Кейн и др.

Държава : САЩ

Година : 2013

Жанр : Криминален, Драма, Трилър



IMDB


Сюжетът на “Зрителна измама” се фокусира върху опитите агентите
от Федералното бюро за разследване да арестуват членовете на международната магьосническа
трупа “Four Horsemen”, които за кратък период от време извършват няколко виртуозни банкови обири в Калифорния.

Това, което затруднява разследването на ФБР е, че илюзионистите успяват да извършат дръзките
си обири докато текат представленията им пред нищо неподозираща публика. За да постигне желаните резултати,
разследващия екип на ФБР привлича пенсиониран илюзионист, който е наясно с всички тайни
на престъпниците от “Four Horsemen”.


Cinefish


Субтитрите са за следните релийзи:

Now You See Me 2013 BRRiP XViD UNiQUE
Now You See Me 2013 720p Extended BRRIP H264 AAC-MAJESTIC



СУБТИТРИ



** Преводът ще е съвместен между Pandora, technoboy и Geronimo88





UNACS TEAM
УНАКС ТИЙМ


thankyou
<#thank#>
haskotoo
Чакаме с нетърпение. clapping.gif
Lar1t0
Благодаря предварително дано скоро са готови буквите smile.gif
BobbyBrown
Успех!!!
uporit
Цитат(technoboy @ 21 Aug 2013, 06:38 PM) *
За момента преустановяваме превода, докато не се появи читав оригинален релийз, който да няма проблеми.



Вижте тези субтитри на английски, мисля че са добри.
Geronimo88
Не субтитрите ни са проблема, а видео файла - всичките са прецакани, с изрязани и разместени сцени.
technoboy
Най-сетне се появи качествен рип с правилно синхнати субтитри и работата продължава wink.gif
dumbeto
Благодаря и успех! smile.gif
NikolaySP
Някой може ли да каже, кой от двата да се тегли? Този 116 минути или този, който е 126? Даже ако би могъл някои да постне линк ще е супер smile.gif
technoboy
Работим по възможно най-дългия релийз (горе в темата го има).
BobbyBrown
Now.You.See.Me.2013.EXTENDED.1080p.BluRay
technoboy
Преводът е готов, аз и колегите ви пожелаваме приятно гледане smile.gif
Pandora
Много приятно и забавно за мен филмче. Накара ме да мисля. За много от пълнометражните филми, които съм превеждала, съм съжалявала, че съм се навила, но това наистина ми допадна. Не е екшън пуцалка с много ефекти, каквито се тачат напоследък. Бих го сравнила с „Бандата на Оушън“ с илюзионисти.
postmaster
Now.You.See.Me.2013.720p.BluRay.x264-SPARKS а за този релийз ще има ли субтитри той е 126 минути. Благодаря предварително.
Pandora
Цитат(postmaster @ 23 Aug 2013, 09:44 PM) *
Now.You.See.Me.2013.720p.BluRay.x264-SPARKS а за този релийз ще има ли субтитри той е 126 минути. Благодаря предварително.


Не, няма да има. Самият рилийз е прецакан - сцените са разместени.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.