Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Riddick (2013)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
Pandora




Riddick 2013




Участват : актьори

Държава : САЩ

Година : 2013

Жанр :Екшън, фантастика



IMDB





Действието на дългоочаквания “Ридик” се развива няколко години след събитията описани във втората част, а сюжетът отново се фокусира върху бившия затворник Ричард Ридик, който е изоставен от своите хора на облъчена от слънчева радиация планета. А повърхноста й е населена с най-различни хищни същества.

За да оцелее в тази среда, Ридик е принуден да се бори не само срещу опасните хищници, но и срещу отряд от наемници, чиято основна цел е да го елиминират и получат предлаганата парична награда за главата му. Друг сериозен проблем е и странния преследвач, чиито действия, за разлика от наемниците, са подтиквани единствено от личната му омраза към Ридик.
Резюме: замунда нет






С У Б Т И Т Р И


* В превода ще вземат участие E-Tle & Pandora.
PS Внимавайте да не оа... зацапате и тая темичка!





UNACS TEAM
УНАКС ТИЙМ
thankyou
<#thank#>
damebra
И филма и превода ще си го изгледам на BRRip. Благодаря!
Лека работа!
Phoenix
Благодаря за превода. Без спойлери, получил се е доста добре филмът за феновете на фантастиката. Заслужава добра оценка. Вече съм го изгледал на кино, но и аз с удоволствие ще повторя в домашни условия, като излезе блурейчето. smile.gif
didohakera
Riddick 3 Unrated Directors Cut 2013 720p HDRip x264 AC3-MiLLENiUM
Благодаря smile.gif
E-Tle
Работи се да видим колко ще отнеме...

Само може да ме радва колко може да са жалки някои, че да линкват субтитри да трупат бройка за субтитри, които не са за разширеното издание. Засрамете се, МЕНТЕтори. wink.gif
peterx
Най-сетне с добро качество. Чакаме и субтитри, които да му паснат (и като времена, и като качество wink.gif) smile.gif
E-Tle
Напаснат е преводът, желаем ви приятно гледане. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.