Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Police Story 2013/Полицейска история 2013 (2013)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
nikter




Police Story 2013

Полицейска история 2013

Жанр: Екшън, Криминален, Драма

Година: 2013

Режисьор: Шън Дин

Участват: Джаки Чан, Йе Лиу, Тиен Дзин, Бо Хуан, Жунгуан Ю

Държава: Китай, Хонг Конг

Времетраене: 110 минути/блурей, 106 мин/PAL

Език на филма: мандарин

Премиера в Азия: 24.12.2013

ТЕМАТА МОЖЕ ДА СЕ МЕСТИ...


Резюме: Детектив Уен Джун (Джаки) се изправя срещу Дзян У (Йе Лиу), собственик на бар, който има връзка с дъщерята на Джун - Мяо Мяо (Тиен Дзин). Филмът се развива в бара на Дзян У, където той държи като заложници Уен, Мяо и други посетители, уж за откуп, но всъщност това е отмъщение за смъртта на сестра му Мей. Няма да преразказвам подробно, филмът е драма, за отношенията баща-дъщеря и търсене на истина за старо престъпление, екшънът е доста малко, повече са приказки. Няма връзка с останалите от поредицата "Полицейска история" и е в по-черни краски (като "Нова полицейска история" (2004)). Джаки е полицай в Пекин, не в Хонг Конг.

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt2599716/

Youtube Trailers:
- http://www.youtube.com/watch?v=aXOE5zm2UH0

Първи копия от периода 26.01 - 10.02, блурей-web-рип с FPS25, вградени англ суби, всички със закъсняващо аудио, в отворени тракери, пиратски, азияторентс, арена, замунди...

- Police Story 2013 1080p HDRip x264 AC3 SmY (ENG SUBS) - 2.94, mkv
- Police Story 2013 HC ENG SUBBED READNFO x264 Ac3-MiLLENiUM - 900 МВ mkv - субите са правени по това копие от азияторентс, не от арена
- Police Story (2013) BDRip XviD Esubs - Exclusive - 800 МВ, mkv
- Police Story 2013 720p HDRip H264 [Jackie Chan] - 800 МВ, mkv
- Police Story 2013 720p HDRip x264 Ganool - 700 МВ, mkv - проверено, субите пасват
- Police Story 2013 720p HDRip 700MB Ganool - 700 МВ, mkv
- Police Story 2013 X264 AAC EngSub 500MB ExR - 433 MB, mkv
- Police Story 2013 720p HDRip ENG HC x264 AAC KiNGDOM - 1.7 GB, mр4 - проверено, субите пасват

Първи суби за изброените първи копия - http://subsunacs.net/get.php?id=97366

Втори копия от 04.03, HD-рип с FPS25, всички с английски дублаж, в отворени тракери, пиратски, замунди... Аудиото има прекъсвания, явно е нагласяно механично и нескопосано от едно копие на друго, за оправяне на синхрона. Не обичам дублажи, затова не съм намествал тайминг за английския. Тук дубльорите са оригиналните актьори, просто говорят на английски, Джаки дублира себе си. Видях, че друг набързо е наместил моите суби за тези копия, но ги прегледах и аз и уточних някои дреболии от китайския, които ми бяха неясни при превода по английските вградени и прекачих архива за първите копия с вградени английски. За дублажи няма да нагласям тайминг и суби. Лошото на тея дублажи е, че понякога си измислят реплики, които ги няма на оригиналния език или оригиналните реплики звучат малко по-различно на друг език, с някои нюанси. За мен лично не си заслужава да се обръща внимание на подобни копия. Като ще е оригиналният език, нека е той, а не дублажи, независимо, че са същите актьори/гласове... Нямаше да пиша за тея копия, ама понеже видях, че са качени в замундите, реших, айде ще ги отбележа и в темата за превода...

- Police Story 2013 ENG DUB HDRIP x264 AC3 TiTAN - 1.2 GB, mkv
- Police Story 2013 720p HDRip Eng Aud x264 KingStoner - като горното, но 1.7 GB

ОФИЦИАЛНИ КАЧЕСТВЕНИ КОПИЯ, ето някои от тях - блурейовете и свитите блурейове са с две аудио-писти, втората е оригиналният мандарин, всички копия се намират в арени, замунди, пиратски, асиандвдклуб, асияторентс, отворени търсачки и т.н. ...
- Police Story 2013 (2013) AVC 1080p BD50 - 33.50 GB, голям блурей в асиандвдклуб.орг - не съм проверил, но сигурно пасват за втора аудио-писта оригинален мандарин
- Police Story AKA Jing Cha Gu Shi (2013) 1080p Blu ray Remux AVC DTS HD MA 5.1 - 29.62 GB, голям блурей, в асияторентс.ме и замунда-нет (Police.Story.2013.2013.BluRay.Remux.1080p.AVC.DTS-HD.MA.5.1-HiFi) - не съм проверил, но сигурно пасват за втора аудио-писта оригинален мандарин
- Police.Story.2013.1080p.BluRay.x264.DTS-WiKi - 14.10 GB, свит блурей, в замунда-нет - не съм проверил, но сигурно пасват за втора аудио-писта оригинален мандарин
- Police Story 2013 1080p BluRay DTS HD MA 5 1 x264 PublicHD - 10.67 GB, свит блурей, в асияторентс.ме - не съм проверил, но сигурно пасват за втора аудио-писта оригинален мандарин
- Police.Story.2013.BluRay.720p.x264.DTS-HDWinG - 6.54 GB, по-силно свит блурей, в арена и замунда-нет - пасват за втора аудио-писта оригинален мандарин
- Police Story 2013 720p BluRay DTS x264 PublicHD - 5.74 GB, по-силно свит блурей, в асияторентс.ме и замунда-се - пасват за втора аудио-писта оригинален мандарин
- Police Story 2013 (2013) PAL DVD5 - 4.20 GB, в асиандвдклуб.орг, ориг тайландско, свито от 9, с мандарин и тайл дублаж+суби, с DVD-Clone махате всичко тайландско и клиповете за филми и става ДВД 3.56 GB с ориг мандарин, качих суби и за него
- Police.Story.2013.BDRip.x264.AAC-WARHD - 2.39 GB, рип от блурей, в замунда-нет, но само с кантонски дублаж
- Police Story 2013 BRRip XviD AC3 RARBG - 1.58 GB, рип от блурей, в асияторентс.ме, но само с кантонски дублаж
- Police.Story.2013.BDRip.XviD.AC3-REFLUX - 1.37 GB, рип от блурей, .avi, в замунда-нет, с мандарин - пасват за оригиналния мандарин
- Police Story [2013] BRRip XviD[Chinese]-SaM[ETRG] - 700 МВ, малък рип от блурей, .avi, в замунда-се, но само с кантонски дублаж

Прогрес: 100%, пълни, точни суби + песен + гафове накрая, за официални копия FPS24 и 25, за втора писта мандарин, внимавайте, някои рипове из нета са с кантонски дублаж, не с мандарин...
thankyou
<#thank#>
bogi_danger
Горе долу на колко процента си? smile.gif


_________________

Vip Animeta/Anime Trailer
DOKTOR
Не дразни лъва когато си пие киселото мляко момче excl.gif
bogi_danger
Цитат(DOKTOR @ 31 Jan 2014, 09:40 AM) *
Не дразни лъва когато си пие киселото мляко момче excl.gif


Я си гледай работата бе Докторе dry.gif
nikter
Цитат(bogi_danger @ 30 Jan 2014, 07:43 PM) *
Горе долу на колко процента си? smile.gif


Процентите са в заглавието.
Споко, ще ги мина. Нали съм написал в края на първи пост що така се бавя? Обикновено вече да съм готов, ама тоя път излезнаха задачи и филмът го качиха точно в тоя момент.
DOKTOR
Цитат(bogi_danger @ 31 Jan 2014, 04:55 PM) *
Я си гледай работата бе Докторе dry.gif

Ами гледам хора с идиотски наклонности да не дразнят преводача,а ако вляза в твоя тон...........що не си .......................
sisira
С две думми: Reservado biggrin.gif явно си фен на филма, надявам се никой да не пипа, да не ти развали удоволствието smile.gif
nikter
Излязоха официални версии - DVD, голям и свит блурей и рипове от него, до няколко дни ще наместя за всички FPS по едни суби и ще обновя първи пост. Просто съм малко затрупан с работа. Внимавайте с езика, защото някои са с кантонски дублаж. Истинският е мандарин.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.