Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Special ID / Тайна самоличност (2013)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
oziris811


## Държава : Китай, Хонг Конг
## Година : 2013
## Времетраене : 99 минути

## Режисьор : Кларънс Фок Ииу-леунг
## В ролите : Дони Йен, Хи Чинг Пав, Колин Чоу, Кен Ло, Тян Цзин, Чжан Ханюй, Кун Янг

## Резюме : Китайската екшън-звезда Дони Йен изпълнява главната роля на Зилонг Чен - дългогодишен полицай, който под прикритие е навлязъл дълбоко в света на една от най-опасните и безскрупулни банди в Китай. Лидерът на престъпната организация Ксионг е твърдо решен да разкрие и елиминира всички хора от екипа си, които застрашават незаконния му бизнес. Оказал се в центъра на изключително сложна ситуация и разкъсван между работата и семейството си Чен прави всичко възможно за да запази мисията в тайна и да не привлече вниманието на Ксионг към действията си. Но когато другите му колеги под прикритие биват разкрити и някои от тях убити Чен е убеден, че дните му са преброени. Оставен без друг избор той е принуден сам да се изправи срещу престъпната организация и да си върне отново стария живот.

Превод: mia_one
Прогрес: 100%


С У Б Т И Т Р И


thankyou
<#thank#>
ospamox
И кво праим сега? Ще се дублираме ли? Темата, че ще превеждам тоя филм я пуснах на 12 януари.
oziris811
Цитат(ospamox @ 15 Jan 2014, 06:26 PM) *
И кво праим сега? Ще се дублираме ли? Темата, че ще превеждам тоя филм я пуснах на 12 януари.



Извинявай ospamox, но уж проверих дали не се пише филмът. Пропуснал съм темата ти. Не е умишлено.
uB40
Sry za latinicata prosto edin burz otgovor, che ne izdurjah. Ospamox i k'vo kato prevejdash tva ne znachi che drug ne moje sesh se ? Vseki prevejda za sebe si na 1vo mqsto
comando1302
По кой релийз се работи ?
oziris811
Special.ID.2013.BRRip.x264.AC3-RARBG
Special ID 2013 BRRip XviD AC3 vigo
oziris811
Цитат(uB40 @ 15 Jan 2014, 08:44 PM) *
Sry za latinicata prosto edin burz otgovor, che ne izdurjah. Ospamox i k'vo kato prevejdash tva ne znachi che drug ne moje sesh se ? Vseki prevejda za sebe si na 1vo mqsto


Не е така. ospamox е прав. Няма нужда да се дублираме. Точно за това са и тези теми. Друг е въпроса вече, че аз съм пропуснал темата му. wub.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.