Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Walking with Dinosaurs (2013)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
Phoenix




В света на динозаврите 3D 2013


Режисьори: Пиер де Лепинуа и Нил Найтингейл

Държава: САЩ

Година: 2013

Жанр : Приключенски, Семеен


IMDB





Филмът е базиран върху изключително успешната едноименна поредица на ВВС. Шестте епизода са включени в книгата на рекордите „Гинес” като най-скъпата телевизионна продукция на всички времена. 3D форматът на пълнометражният филм е струвал на продуцентите 40 милиона британски лири. За да бъде историята на динозаврите съвсем достоверна, авторите на филма се консултират с най-известните палеонтолози в света. Walking with Dinosaurs е впечатляващо реалистична разходка из праисторията и света на динозаврите.Пътешествието назад във времето започва 220 милиона години назад във времето, когато малкият динозавър Пачи, противно на всички очаквания, ще се превърне в истински герой.




Резюме - cinefish



СУБТИТРИ








UNACS TEAM
УНАКС ТИЙМ

thankyou
<#thank#>
sisira
Филмът е направен страхотно, адаптиран е за детската публика, чудесно е, че си се заел да го преведеш.
Phoenix
Филмът е преведен. Приятно гледане. smile.gif
boseva2002
При мен всички субтитри ми излизат с ?????. unsure.gif Ползвам VLC и за първи път ми се случва
Phoenix
Явно нещо в настройките на плеъра езиковите кодове не са нагласени или от самия уиндоус. Пуснах ги на 5 плеъра: KM, Pot, GOM, SP и WMP и си вървят нормално, а и знам, че са си нагласени на ansi и кирилица.
boseva2002
Цитат(Phoenix @ 17 Mar 2014, 01:46 AM) *
Явно нещо в настройките на плеъра езиковите кодове не са нагласени или от самия уиндоус. Пуснах ги на 5 плеъра: KM, Pot, GOM, SP и WMP и си вървят нормално, а и знам, че са си нагласени на ansi и кирилица.

Изтеглих по-нова версия на vlc и сега са ок. Мерси много, лека вечер rolleyes.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.