Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Huntsman: Winter's War (2016)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
E-Tle




The Huntsman: Winter's War 2016


Режисьор: Седрик Николас-Троян

Участват: Ник Фрост, Колин Моргън, Софи Куксън, Шеридан Смит, Сам Клафлин, Емили Блънт, Джесика Частейн, Чарлийз Терон, Крис Хемсуърт и други

Държава: САЩ

Година: 2016

Жанр : Екшън



IMDB





Научете историята преди Снежанка с „Ловецът: Ледената война“. Крис Хемсуърт и носителката на „Оскар“ Чарлийз Терон се завръщат в ролите си от „Ловецът и Снежанка“, а към тях се присъединяват Емили Блънт и Джесика Частейн.
Терон е в ролята на Злата кралица Равена, която предава добрата си сестра Фрея (Блънт) с непростима постъпка. Сърцето на Фрея изстива за любовта и у нея се заражда ледена сила, за която никога не е подозирала. Оттегляйки се в кралство далеч на север, Фрея подготвя армия от Ловци, които да я охраняват, с единственото правило никога да не се влюбват.

Когато войната за власт между двете сестри ескалира, този, който застава между тях, е най-елитният от Ловците на Фрея – Ерик (Хемсуърт). Заедно с другия воин Сара (Частейн) – единствената жена, пленила сърцето му – Ерик трябва да помогне на Фрея да унищожи сестра си... или злото на Равена ще господства вовеки.

Продуцентът Джо Рот („Господарка на злото“, „Алиса в Страната на чудесата“) отново повежда екипа във вълнуваща нова приказка, чиито корени са в легендарната сага с режисьор Седрик Никълъс-Троян. Тази пролет разберете кой ще победи във войната между доброто и злото в този епичен приключенски екшън „Ловецът:Ледената война“









Продължаваме сагата без Снежанка, но и без нея ще минем. Действа се заедно с parler.

[/b]


.











UNACS TEAM
УНАКС ТИЙМ

thankyou
<#thank#>
E-Tle
Филмът е предевен! Желаем ви приятно гледане!
фишер
До 87 ред съм ги напаснал за тоя webdl релийз на Ево.
Един час утрепах и ме хвана съклето и го заебах, Неам нерви.
Пратил съм ги на Владко там да даде на някой да ги довърши.
Дали бех набарал по калпавия релийз да ги правя, нз, ама карай.
Gloripeace
Както 1-вият филм "Снежанка и Loveцът", и този има леко разширена версия ~ 6 мин. няколко сцени.
Очаквайте подробно сравнение (на английски) на: http://www.movie-censorship.com/list.php?s=huntsman
А дотогава - каквото забелязах, докато синхронизирах & допълвах превода:

bgsubs.gif СВАЛИ СУБТИТРИ bgsubs.gif




С П О Й Л Е Р И :
Разширената версия {Р-В} с/у Кино версията {К-В}

26:52 - 30:17 = 3 мин и 25 сек:

Надписът "Седем години по-късно... В кралството на Снежанка." вместо в/у берящия цветя Ловец e в/у препускащите през гората конници, носещи Огледалото в каруца. Те спират, усетили някаква сила - главнокомандващият: "Спрете! Кой е там? Покажи се!". А Огледалото се изтъркулва на земята и внушава на войниците да се избият: "Убий... Убий за мен." - като в настъпилата суматоха накрая в мътното отражение различаваме касапницата.
В гора(та) виждаме сърна и Ловецът я подгонва, когато тя спира той се прицелва и... прострелва с лъка си в коляното друг ловец, който я е дебнел. Той се оказва водачът на хайка и подканва другите: "Не стойте просто така, направете нещо!", но Ловецът обезоръжава и поваля останалите. Водачът започва разговор:
- Ти си луд, човече.
- Да, исках я (стрелата) 2 пръста по-нагоре, но вятърът е коварен тук. Какво имаме? Е, това е екзотично.
- Ловецът (нашият се държи като лесничей) взема забранен арбалет, удря един от изправилите се, къса тетивата и диалогът продължава - Опа.
- Нямаш право.
- Имам всяко право. Това са мои гори.
- Това са гори на кралицата. Имам кралско разрешение.
- За елени, може би, но не и сърнета. Това там бе само на няколко седмици. Като другите 3, които си убил и намерих в лагера ви.
- отива към коня на водача - Красив е. Нещо против?
- Какво? Не. Пусни коня ми.
- Задържам коня като заплащане.
- Плащане за какво?
- За стрелата. Не е като да растат по дърветата. Е, технически да, но не и острият край тук.
- завърта забитата стрела - Цялата е твоя.
- Ще си платиш, селяндур. Ще кажа на кралицата и тя ще ти вземе главата.
- Кралица Снежанка?
- Да. Снежанка.
- Дий!
- Ловецът яхва коня и продължава сцената от К-В как бере цветя...
=============================================================



31:23 - 32:32 = 9 сек:

...чува войници и отива при тях. След: "Ваше Височество. - Недей така официално, приятелю." - Ловецът разменя няколко реплики заради предишната сцена:
- Ako е за коня, мога да обясня.
- Кон? Какъв кон?
- Няма значение.

и последвалият кадър е алтернативен (вместо посочената снимка, Ловецът е показан в близък план) как 2-те версии продължават: "Как успяхте да ме откриете?"
=============================================================



36:08 - 36:43 = 35 сек:

Яздещите Ловец и джуджета са показани по-рано и разговарят:
- Ловецо?
- Какво?
- Колко по-нататък?
- Колко по-нататък?! Какво? До мястото, което търся и не знам къде е? Трудно е да се каже.
- Този е в лошо настроение, откакто тръгнахме.

Ловецът слиза от коня, 2-те версии имат 1-2 сек. алтернативен кадър как той опипва дирята и после си продължава: "Дошли са оттук".
=============================================================



40:59 - 41:21 = 22 сек:

Виждаме хана отвътре как поливат с масло чеверме. Ловецът става и тръгва към посетител - "Да разпитаме този." - а седящите джуджета явно го приемат към себе си и започват бъбрене:
- Доста е спокойно. Добре ли си?
- Супер. Ами ти?
- Да, добре съм си.

...след което едното отива да се задява с ханджийката и сме на Ловеца: "Търся една информация."
=============================================================



42:29 - 42:41 = 12 сек:

При разговора за женските джуджета, двете ги описват повече:
- Отблъскващи неща. Грозни като на дявола яйцата. Целите кокалести и космати.
- С лош характер и закърнели.
- Неестествени, деформирани, злато грабещи, в устата цапнати купчини упорити магарешки задници.

=============================================================



53:11 - 53:28 = 17 сек:

Джуджетата обсъждат Сара:
- Какво мислиш?
- За кое?
- Жената. Вярваш ли й?
- Е... в смисъл - не мисля, че имаме голям избор. Освен това, тя е доста добра в боя. Предполагам ще е от полза твърде скоро.

=============================================================



53:33 - 53:38 = 5 сек:
^Вж. КАДЪРА по-горе; другите двама от дружината:
Ерик: Проследяването не ти е било силна страна, нали?
Сара: Не мога да чакам да открия каква е твоята.
=============================================================



1:33:04 - 1:33:58 = 54 сек:

Ловецът се прокрадва през коридор на замъка и среща "съученичка", която е на стража - но тя го пуска:
- Спри. Не ме помниш, нали?
- Не.
- Това е моят боен облик.
- Пипа!
- Знам защо си тук...
- казва го на себе си - (Цели се точно.)
=============================================================



1:34:53 - 1:34:59 = 6 сек:
тази от предната сцена се приближава сред тълпата (вж. снимката по-горе ; )
=============================================================

В ОБЩИ ЛИНИИ ТОВА СА НОВИТЕ СЦЕНИ.

П.П.
:
1:59:32 - 1:59:48 = 16 сек:

СЦЕНА след Финалните надписи! След посвещението "На моята майка Джозелин, най-силната жена, която познавам" - камерата се придвижва от стая в дворец към терасата, на която стои с гръб коронованата Снежанка (тя е, защото е с роклята от коронацията си в 1-вия филм ; ) и златната гарга (Равена), която летеше преди финалните надписи, долита до нея и каца на перваза.


П.П. #2: 4 ИЗТРИТИ СЦЕНИ:
00:00:51:27 (FREYA SAYS GOODBYE TO RAVENNA) = https://www.youtube.com/watch?v=oWngpXmfq3Q
00:02:21:18 (YOUNG ERIC AND SARA FIGHT) = https://www.youtube.com/watch?v=K39BuNG8Mgk
00:03:19:15 (ERIC FINDS PASSAGE TO HIDDEN PASSAGE) = https://www.youtube.com/watch?v=Qv6KOKEDJsY
00:02:27:26 (FREYA BEATS RAVENNA IN CHESS) = https://www.youtube.com/watch?v=Al1ckXxa5zM
Fastuka
няма и 3 мин, а пише, че са 6. Не че и 20 повече на този филм, ще ме накарат да го гледам пак деsmile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.