Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Magicians / Магьосниците
subsunacs.net - Форуми > Сериали > Субтитри
Д. Илиева
М А Г Ь О С Н И Ц И Т Е



Жанр: Драма, Фентъзи, Ужаси, Мистерия

Година: 2015

В ролите: Джейсън Ралф, Стела Мийв, Оливия Тейлър Дъдли, Хейл Апълман, Съмър Бишил и др.

Куентин Колдуотър живее тъжен, меланхоличен живот. Макар и пълен отличник, той е нещастен. Единствената му мания е поредица от фентъзи книги за вълшебната страна Филория. Обсебен от приключенията и от магията на измислената страна, той препрочита книгите отново и отново. В един преломен ден Куентин попада на укрито с магия място в Ню Йорк, където времето тече по различен начин и където съществува… колежът по магия „Брейкбилс“, а страната на мечтите му Филория се оказва реалност, тегнеща като тъмна сянка над човечеството.

Трейлър | Официален сайт | IMDB

Преводи на всички епизоди от втори сезон с огромното съдействие на The_Assassin - тук!
thankyou
<#thank#>
Д. Илиева
Забавих се със субтитрите на 4-ти епизод, тъй като нямах много време през уикенда. Ще ги довърша утре, после продължавам и с останалите епизоди. Предварително се извинявам на всички чакащи!

Усмихната и ползотворна седмица thanks.gif
Д. Илиева
От утре започвам работа и няма да мога да превеждам сериала. Ако някой има желание, нека се заеме и да заповяда да публикува в темата.

Когато реша, че мога да възобновя преводите, ще пиша. Благодаря за вниманието smile.gif
The_Assassin
Утре ми приключва един сериал и ще мога да се заема с Магьосниците, но ще започна превода чак към петък или събота, освен ако някой друг вече не го е започнал.
Д. Илиева
Цитат(The_Assassin @ 24 Apr 2017, 11:43 AM) *
Утре ми приключва един сериал и ще мога да се заема с Магьосниците, но ще започна превода чак към петък или събота, освен ако някой друг вече не го е започнал.

Смятам, че няма да има други желаещи освен теб, така че дерзай! Желая ти лека и спорна работа good.gif
HAKO3EH
Цитат(Д. Илиева @ 29 Apr 2017, 09:25 AM) *
Смятам, че няма да има други желаещи освен теб, така че дерзай! Желая ти лека и спорна работа good.gif


" 10.27% Completed edited 31 days ago "
В един популярен сайт за превод на сериали и филми - пристрас7ен.ком това пише за 11 епизод.Ще те чакаме когато - тогава wink.gif
The_Assassin
11 епизод ще се опитам да го преведа тези дни. Сори, ама има матури, балове и други неща, които малко ме и ще ме забавят.
The_Assassin
Втори сезон е допреведен!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.