Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Chicago Med - Сезон 4 - Завършен
subsunacs.net - Форуми > Сериали > Субтитри
sugarv4


CHICAGO MED

Режисьор: Дик Улф, Мат Олмстед

В ролите : Браян Тий, Колин Донъл, Ник Гилфус, Оливър Плат, Яя Дакоста

Година : 2015

Резюме : Изпълнителният продуцент Дик Уолф представя поредната част от нашумелия франчайз Chicago (Fire, PD), емоционален поглед върху тежкото, осеяно с хаос ежедневие на една от най-натоварените болници в Чикаго, и смелия екип от доктори, които работят там. Те ще се справят с уникални нови случаи, вдъхновени от актуални събития, и сложните взаимоотношения в екипа в спешното отделение на болницата.


IMDb



СЕЗОН 1





СЕЗОН 3

Епизод 1

Епизод 2

Епизод 3

Епизод 4

Епизод 5

Епизод 6

Епизод 7

Епизод 8

Епизод 9

Епизод 10

Епизод 11

Епизод 12

Епизод 13

Епизод 14

Епизод 15

Епизод 16

Епизод 17

Епизод 18

Епизод 19

Епизод 20


СЕЗОН 3 - ЦЕЛИЯТ


СЕЗОН 4

Епизод 1

Епизод 2

Епизод 3

Епизод 4

Епизод 5

Епизод 6

Епизод 7

Епизод 8

Eпизод 9

Епизод 10

Епизод 11

Епизод 12

Епизод 13

Епизод 14

Епизод 15

Епизод 16

Епизод 17

Епизод 18

Епизод 19

Епизод 20

Епизод 21

Епизод 22


СЕЗОН 4 - ЦЕЛИЯТ
thankyou
<#thank#>
sugarv4
От Мед вече ни пожелаха Весела Коледа. Ще се видим с тях след Нова година. smile.gif
sugarv4
Имам чувството, че този сезон няма край. Тази Чикагска история вече започва да ме уморява.
sugarv4
Сериалът е подновен за четвърти сезон.
sugarv4
Бясна съм! Махнаха сладката д-р Рийз, за да я сменят с тази коштрамба, бъдещата д-р Къри. Хем грозна, хем нетактична, хем груба. Не става за лекар! mad.gif
sugarv4
Наистина на нищо не прилича! Сериалът излезе в Коледна ваканция с най-отвратителната серия досега. bad.gif fool.gif mad.gif
sugarv4
И трите чикагски сериала са подновени за нови сезони. И понеже историята започва да прилича на Дързост и красота, искам да уточня, че да превеждаш години наред едно и също в продължение на 9 месеца е повече от ангажиращо и натоварващо. Затова официално обявявам, че за жалост наесен се отказвам от Мед и ще превеждам само Пожарникарите.
sugarv4
Пожелавам успех на следващия преводач на сериала, ако се намери такъв. Аз бях дотук.
sashie
А дали ще има превод на Пожарникарите на сезон 10 :?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.