Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Cannonball Run 2 (1984)
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
Waroftheworlds
Щура автомобилна комедия

Вижте прикачените файлове

INFO

Приятно гледане

Превода е по слух. Надявам се да се е получил добре.

Субтитри: http://subsunacs.net/get.php?id=22816
gorosoft
E шапка ти свалям, захващаш все истински класики! Оригиналното име на тоя филм е "The Cannonball Race" oт 1984 г., но е известен още и като "The Cannonball Run 2". Стои ми на харда поне от година и тъкмо ще си го припомня!
kpaci
Беше ми попаднала и третата част преди време на някакво ФТП беше,но сега не мога да го намеря.
The Cannonball Run (1981)
Cannonball Run II (1984)
Speed Zone! (1989)
aka "Cannonball Fever"
aka "Cannonball Run III" - Canada (English title) (working title)
Waroftheworlds
Третата част е пълна боза. Никой от артистите играли в първите 2 части не играе в третата. А в 1 и 2 играят всички звезди от Холивуд по това време.
Че даже и Франк Синатра играе. smile.gif
gorosoft
В така наречената трета част участва само Джон Кенди и това е единственото, което я свързва с първите два филма, а ако не греша дори не е и холивудска продукция, но не съм 100% сигурен. Така или иначе оригиналното Рали Кенънбол си е 2 части, като превода на втората очакваме надявам се съвсем скоро!
balsamvi
филмът съм го гледал когато бях на 10 годинки на VHS и бях забравил че и Дж. Чан играел! Снощи изгледах първата серия.
balsamvi
Благодаря
Anubis
10x.Сега ще го изгледам с голямо удоволсвие biggrin.gif
isbotev
Waroftheworlds приятно ме изненада след отпуската. smile.gif
Благодаря ти пак! Сега ще си пусна филма та да се "настроя" работно smile.gifsmile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.